S-TECH MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Firmamız 2015 yılında S-Tech Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak kömür diyarı Soma’da kurulmuştur. S-TEK MADENCİLİK, fabrikasında gelişmiş makine parkuruyla kalite standartlarını sürekli geliştirerek,teknoloji,bilgi ve geleceğe yatırım yaparak emin adımlarla sektörünün en iyileri arasına girmiştir.

S-Tech Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş, başlıca yer altı ve yerüstü maden ocaklarında kullanılan her türlü ekipman parçaları,yarı mekanize ve tam mekanize tahkimat sistemleri (çelik tahkimat ve hidrolik tahkimat sistemleri),bant konveyör sistemleri,zincirli konveyör sistemleri,makine imalatı ve talaşlı imalatı yapmaktadır.

S-Tech Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak yüksek enerji sarfiyatları ile üretim yapan değil düşük maliyetlerle yüksek performans sergileyerek, işletme maliyetlerini düşük seviyede tutabilmek için kaliteden ödün vermemek adına bu sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Çözüm Ortağımız

Kurucumuz İle Söyleşi

“Birçok maden işletmesi kurulması ve bunların imalat, tedarik süreçlerinin her aşamasındaki yönetimsel ve uygulama noktasındaki etkin pozisyonumuz, madencilik sektöründe bilinmemizi sağlamıştır.”
Serkan BAHÇEKAPILI
“ Madencilik sektörünün yeni bir nefese , anlayışa ve ivmeye kavuşması gerektiği düşüncesi bizi hep kamçılamıştır. Bu duygularımı imalat ve hizmet olarak sunabilmek için tüm zaman ve sektör ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra işleyişi başlattık. ”
Serkan BAHÇEKAPILI
"İç piyasada en önemli sorun satış sonrası hizmetlerin organizasyonudur. Bizim misyonumuz bu bağlamda, tedarikçilerin tedirginliğini gidermek, müşteriyi ise sonsuz bir huzur ve süreklilik duygusu ile rahatlatmaktır. Sektörel ekipmanlarda ve imalat konusunda birbirinden deneyimli konusunda profesyonel, teknik personelimizle bu hizmetleri 7/ 24 kesintisiz sunmaktayız."
Serkan BAHÇEKAPILI